2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017

Wyróżnienia Burmistrza MiG Mrocza 2021

WYRÓŻNIENIA W POSTACI GRAWERTONÓW DLA OSÓB, INSTYTUCJI ZA WSPÓŁPRACĘ, WPARCIE ORAZ DZIAŁALNOŚĆ PROMUJĄCĄ GMINĘ MROCZA NA ZEWNĄTRZ

  1. Pani Ewa Kozanecka – Poseł na Sejm RP -  za wspieranie działań na rzecz rozwoju Miasta i Gminy Mrocza, pomoc w  pozyskiwaniu dodatkowych środków finansowych na realizowanie inwestycji w Gminie Mrocza
  2. Pani Maria Pakulska - za kultywowanie lokalnych wartości historyczno – patriotycznych m.in. poprzez przekazanie pamiątek rodzinnych po dziadku - Burmistrzu Miasta Mroczy w latach 1926 – 1929 - Władysławie Błażejewskim
  3.  Pan Zenon Dunajewski - za kultywowanie lokalnych wartości historyczno – patriotycznych m.in. poprzez przekazanie pamiątek rodzinnych po dziadku - Burmistrzu Miasta Mroczy w latach 1929 – 1936 - Czesławie Deglerze
  4.  Ks. Tomasz Kapczyński – Proboszcz Parafii pw. Św. Macieja w Orlu - za kształtowanie patriotyzmu  oraz  popularyzowanie wartości historyczno – patriotycznych poprzez m.in. organizację uroczystości w Orlu z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
  5. Państwo Danuta i Rafał Lasek - za zaangażowanie w prace Rady Sołeckiej Sołectwa Drzewianowo oraz działania prorodzinne poprzez prowadzenie Rodzinnego Domu Dziecka
  6. Śp.  Mariola Zarembska , Pan Marian Zarembski – za działania prorodzinne poprzez prowadzenie Zawodowej Rodziny Zastępczej
  7.  Drużyna Kobiet Miejsko – Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Tarpan” Mrocza w składzie: Wiktoria Wołk, Monika Marach, Dominika Najdowska oraz Agnieszka Rak - za promowanie Gminy Mrocza poprzez zdobycie złotego medalu na Drużynowych Mistrzostwach Polski w Podnoszeniu Ciężarów
  8. Pani Wiktoria Wołk –  za promowanie Gminy Mrocza poprzez liczne osiągnięcia sportowe w podnoszeniu ciężarów
  9. Pan Jacek Pyszka –  za promowanie Gminy Mrocza poprzez wprowadzenie drużyny piłkarskiej MGKLKS „Tarpan” do A klasy
  10. Pan Mirosław Kaliszewski - za wieloletnią, aktywną  działalność społeczną w Polskim Związków Hodowców Gołębi Pocztowych Sekcja w Mroczy, w tym za reprezentowanie Gminy Mroczy na terenie Polski oraz poza granicami kraju
  11. Pan Krzysztof Polewczyński – za wieloletnią działalność społeczną  Wiceprezesa Koła TPPW 1918/1919 im. ppor F. Borzycha   w Mroczy oraz popularyzowanie wartości historyczno – patriotycznych.


WYRÓŻNIENIA W POSTACI DYPLOMÓW DLA OSÓB, ORGANIZACJI,  INSTYTUCJI ZA SZCZEGÓLNE ZAANGAŻOWANIE ORAZ INNĄ DZIAŁALNOŚĆ PROMUJĄCĄ GMINĘ MROCZA NA ZEWNĄTRZ


  1. Pani Anna Tyma –  za społeczną, aktywną działalność na rzecz sołectwa, kultywowanie tradycji lokalnych, promowanie Gminy Mrocza podczas imprez ponadgminnych, w tym za zdobycie przez KGW Wiele I miejsca w konkursie Mistrzowie Agro Gazety Pomorskiej w powiecie i województwie
  2. Pani Ewa Daroń –  za społeczną, aktywną działalność na rzecz sołectwa, za wieloletnie członkostwo i zarządzanie  Kołem Gospodyń Wiejskich w  Krukówku, kultywowanie tradycji lokalnych oraz promowanie Gminy Mrocza podczas imprez ponadgminnych
  3. Pani Alina Zimnicka – za aktywną, społeczną działalność na rzecz sołectwa Drzewianowo, kultywowanie tradycji lokalnych oraz pomoc w organizacji inicjatyw na terenie Gminy Mrocza
  4. Klub Motocyklowy „Mroteckie Anioły” - za promocję Gminy Mrocza, udział i wsparcie w uroczystościach patriotycznych oraz za krzewienie   i popularyzację sportu motorowego
  5. Pan Włodzimierz Heyman – za społeczną działalność w Miejsko – Gminnym Ludowym Klubie Sportowym „Tarpan” Mrocza, promocję Gminy Mrocza oraz pomoc w organizacji imprez sportowych
  6. Pani Magdalena Żmich – Mróz - za społeczną działalność na rzecz środowiska lokalnego, w tym zaangażowanie  m.in. w  akcję „Mrocza szyje Maseczki”
  7. Pan Damian Kiełpikowski -  za aktywną działalność na rzecz sołectwa Matyldzin oraz za pomoc i zaangażowanie w organizowane imprezy i inicjatywy na terenie Gminy  Mrocza  
  8. Pani Aleksandra Paliwoda  - za aktywną działalność społeczną na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców oraz udział  w organizacji i udzielanie się w akcjach charytatywnych
  9. Pan Tomasz Paliwoda -  za aktywną działalność społeczną na rzecz potrzebujących mieszkańców oraz udział w organizacji i udzielanie się w akcjach charytatywnych
  10.  Marcin Wiatrowicz –  za promocję i godne reprezentowanie Gminy Mrocza na zawodach sportowych poprzez zdobycie tytułu Mistrza Polski do lat 17 w podnoszeniu ciężarów
  11. Weronika Najdowska - za promocję i godne reprezentowanie Gminy Mrocza na zawodach sportowych poprzez zdobycie tytułu  Mistrza Polski do lat 15 w podnoszeniu ciężarów
  12. Patrycja Musiał - za promocję i godne reprezentowanie Gminy Mrocza na zawodach sportowych poprzez  zdobycie tytułu Wicemistrza Polski do lat 17 w podnoszeniu ciężarów
  13. Pan Przemysław Kramarz - za promocję i godne reprezentowanie Gminy Mrocza na zawodach sportowych  poprzez zdobycie  brązowego medalu na Mistrzostwach Polski  do lat 20 w podnoszeniu ciężarów
  14. Pan Kacper Badziągowski - za promocję i godne reprezentowanie Gminy Mrocza na zawodach sportowych poprzez zdobycie  brązowego medalu na Mistrzostwach Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów
  15.  Firma Budownictwo EU Jerzy Siuzdak -  za wspieranie Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Feniks” Mrocza oraz działań sportowych na terenie Gminie Mrocza

metryczka


Wytworzył: Ewelina Musiał (15 sierpnia 2021)
Opublikował: Ewelina Musiał (20 stycznia 2022, 11:57:06)

Ostatnia zmiana: Ewelina Musiał (20 stycznia 2022, 12:08:29)
Zmieniono: Poprawa formatowania

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 780