2020 | 2019 | 2018 | 2017

Wyróżnienia Burmistrza MiG Mrocza 2019

WYRÓŻNIENIA W POSTACI GRAWERTONÓW DLA OSÓB, ORGANIZACJI, INSTYTUCJI  ZA WSPÓŁPRACĘ, WSPARCIE ORAZ DZIAŁALNOŚĆ PROMUJĄCĄ GMINĘ MROCZA NA ZEWNĄTRZ 

1. Ochotnicza Straż Pożarna w Drzewianowie - za aktywną działalność na rzecz ochrony  przeciwpożarowej oraz kultywowanie tradycji lokalnych 
2. Firma „Damix” Sp. z o.o. – za wspieranie klubów sportowych oraz działań kulturalno – sportowych w Gminie Mrocza (Prezes Leonard Murawiec)
3. Jarosław Odrobiński – Członek Zarządu Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919  im. F. Borzycha Koło w Mroczy za popularyzowanie wartości historyczno - patriotycznych oraz promocję Gminy Mrocza
4. Genowefa Wiśniewska – za długoletnią, społeczną działalność Sekretarza i Kronikarza w „Klubie Seniora” w Mroczy
5. Marek Pokojski – za wieloletnią, aktywną działalność społeczną Sekretarza Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Sekcja w Mroczy
6. Patrycja Pochowska – za promowanie Gminy Mrocza poprzez sukcesy sportowe w zapasach 
7. Jan Rosiński – za promowanie Gminy Mrocza poprzez sukcesy sportowe w szachach 
8. Janina Kont – Honorowy członek KGW w Krukówku za wieloletnią działalność społeczną oraz  kultywowanie tradycji lokalnych 
9. Andrzej Kinderman za wspieranie klubów sportowych oraz działań kulturalno – sportowych w Gminie Mrocza
10. Zofia Tadrzak – za społeczną działalność, kultywowanie tradycji lokalnych oraz pomoc i zaangażowanie podczas organizowanych imprez i przedsięwzięć
11. Halina Janiak – za społeczną działalność, kultywowanie tradycji lokalnych oraz pomoc i zaangażowanie podczas organizowanych imprez i przedsięwzięć 
12. Barbara Marek – za społeczną działalność, kultywowanie tradycji lokalnych oraz pomoc i zaangażowanie podczas organizowanych imprez i przedsięwzięć 
13. Henryk Gapa – za długoletnią społeczną działalność oraz zaangażowanie 
podczas organizowanych imprez i przedsięwzięć lokalnych  
14. Emilia i Andrzej Perkowscy - za wspieranie działań i przedsięwzięć  lokalnych  
15. Leszek Karkosz -  za długoletnią, społeczną działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej, kultywowanie tradycji lokalnych oraz zaangażowanie podczas organizowanych imprez i przedsięwzięć lokalnych  
16. st. bryg. mgr inż.  Roman Kłos – Komendant Powiatowy PSP w Nakle n. Not. za działalność na rzecz ochrony  przeciwpożarowej oraz zaangażowanie podczas organizowanych imprez i przedsięwzięć lokalnych  
17. Kazimierz Stronikowski – za długoletnią działalność w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych na terenie Gminy Mrocza  poprzez pełnienie funkcji Przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 
18. Marek Maciejewski – sołtys sołectwa Matyldzin - za społeczną działalność oraz pomoc i zaangażowanie podczas organizowanych imprez i przedsięwzięć
19. Bogumił Szklarski – za wieloletnią pracę w komisjach ds. szacowania strat w gospodarstwach rolnych oraz pomoc w sprawach związanych z zagadnieniami rolniczymi 
20. Paweł Górecki – Kierownik Referatu Obsługi Komunalnej  w UMiG   w Mroczy za szczególne zaangażowanie podczas organizowanych imprez i przedsięwzięć lokalnych  oraz działalność na rzecz rozwoju i promocji Gminy Mrocza
21. Joanna Murawiec – Kierownik Referatu Obsługi Administracyjnej i Promocji w UMiG w Mroczy za działalność na rzecz rozwoju i promocji Gminy Mrocza

WYRÓŻNIENIA W POSTACI DYPLOMÓW DLA OSÓB, ORGANIZACJI, INSTYTUCJI ZA SZCZEGÓLNE ZAANGAŻOWANIE ORAZ INNĄ DZIAŁALNOŚĆ PROMUJĄCĄ GMINĘ MROCZA 

1. Mariusz Babski - za zorganizowanie dwóch edycji zawodów „Mrocza Triathlon 2017 i 2018"  
2. Mirosław Kozielski - LUKS „FENIKS” Mrocza -  za prowadzenie sekcji szachów oraz organizowanie licznych zawodów szachowych
3. Bolesław Sobieszczyk – LUKS „FENIKS” Mrocza - za prowadzenie sekcji koszykówki w LUKS „Feniks” Mrocza, współorganizowanie imprez sportowych oraz reprezentowanie Gminy Mrocza na zewnątrz
4. Monika Sobieszczyk –  LUKS „FENIKS” Mrocza - za prowadzenie sekcji koszykówki w LUKS „Feniks” Mrocza, współorganizowanie imprez sportowych oraz reprezentowanie Gminy Mrocza na zewnątrz
5. Dominika Pochowska -  w związku z licznymi sukcesami sportowymi w zapasach. 
6. Zbigniew Burzyński – za działalność trenerską drużyny kobiecej  piłki nożnej Miejsko – Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „TARPAN” Mrocza
7. Jacek Pyszka – za działalność  trenerską drużyny piłki nożnej  mężczyzn  Miejsko – Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „TARPAN” Mrocza. 
8. Leszek Żołądkiewicz – za aktywną  działalność w Zarządzie Miejsko – Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „TARPAN” Mrocza, pomoc oraz czynny udział w turniejach tenisa stołowego oraz piłki nożnej kobiecej 
9. Drużyna I ligowego zespołu w podnoszeniu ciężarów, która 1 września 2018r. w Ciechanowie zdobyła srebrny medal w składzie: Kacper Kłos, Przemysław Korneluk, Kacper Badziągowski, Wiktoria Wołk, Monika Marach, Jakub Wiatrowicz, Łukasz Kwapich, Szymon Wintrowicz, Przemysław Kramarz oraz trenerzy: Sławomir Zawada, Dariusz Kulski, Dominik Mikołajczyk, Adam Nurkiewicz
10. Drużyna tenisa stołowego za awans w 2018 roku do IV ligi w składzie : Mikołaj Szyc, Hubert Szyc, Mateusz Szyc, Karol Belter, Wiktor Belter

metryczka


Wytworzył: Ewelina Musiał (31 stycznia 2019)
Opublikował: Ewelina Musiał (31 stycznia 2019, 08:06:32)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 616