

5. Ogłoszenie o zamówieniu - usługi:
Przetarg nieograniczony o wartości zamówienia mniejszej od kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych.
OGŁOSZENIE OPUBLIKOWANO W BIULETYNIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
dnia 03.06.2011r. Nr 141868-2011
ZAMAWIAJĄCY:
Zakład Gospodarki Komunalnej, 89-115 Mrocza, ul. Łobżenicka 11A,
woj. kujawsko-pomorskie, pow. nakielski, tel. 052 3856357,
strona: bip.mrocza.pl zakładka: Zakład Gospodarki Komunalnej - Przetargi
Uprawniony do kontaktów z Wykonawcami:
Marcin Narloch - tel. Kom.(0509848233),
Dagmara Wnuk - tel.(052)3856357
Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony
Warunki uzyskania SIWZ: SIWZ dostępna do 14.06.2011r. w siedzibie Zamawiającego lub do pobrania na stronie bip.mrocza.pl zakładka: Zakład Gospodarki Komunalnej - Przetargi.
Nazwa zamówienia: „Wywóz i zagospodarowanie odpadów skratek i piasku z oczyszczalni ścieków w Mroczy oraz czyszczenie separatorów lamelowych wraz z utylizacją odpadów niebezpiecznych z terenu miasta Mrocza”.
Opis przedmiotu zamówienia:
Część I CPV 90533000-2 Wywóz i zagospodarowanie odpadów z oczyszczalni ścieków w Mroczy: skratki, piasek – załącznik nr 2 do SIWZ
Część II CPV 90641000-2 Czyszczenie separatorów lamelowych wraz z utylizacją odpadów niebezpiecznych z teenu miasta Mrocza – załącznik nr 3 do SIWZ.
Miejsce realizacji zamówienia:
dla części I: Mrocza, ul. Akacjowa 2 (oczyszczalnia scieków);
dla części II: Mrocza, ul. Leśna, ul. Bocianowo, ul. Drzewianowska, ul. Polna, ul. Postępu
Oferta częściowa, wariantowa: Dopuszcza się składanie ofert częściowych wg części określonych w ogłoszeniu i SIWZ. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych.
Czas trwania zamówienia: od daty podpisania umowy do dnia 31.12.2011r.
Warunki uczestnictwa:
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, o których mowa w art. 22 ust.1 ustawy dotyczące:
1) posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania, tj. wykażą się posiadaniem aktualnej decyzji, o której mowa w art. 28 ust. 1 ustawy o odpadach zezwalającą na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie zbierania i transportu odpadów, obejmujacą w swoim zakresie odpady będące przedmiotem zamówienia oraz decyzji, o której mowa w art. 26 ust. 1 ustawy o odpadach zezwalającą na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie odzysku i unieszkodliwiania odpadów, obejmujacą w swoim zakresie odpady będące przedmiotem zamówienia, lub umowę zawartą przez Wykonawcę z podmiotem prowadzącym działalność gospodarczą w zakresie unieszkodliwiania odpadów wraz z decyzją, o której mowa w art. 26 ust. 1 ustawy o odpadach zezwalającą temu podmiotowi na unieszkodliwianie odpadów, obejmującą w swoim zakresie odpady będące przedmiotem zamówienia.
2) posiadania wiedzy i doświadczenia
Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
Zamawiajacy dokona oceny spełniania warunku na podstawie oświadczenia.
3) dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia;
Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
Zamawiajacy dokona oceny spełniania warunku na podstawie oświadczenia.
4) sytuacji ekonomicznej i finansowej;
Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
Zamawiajacy dokona oceny spełniania warunku na podstawie oświadczenia.
2.Wykażą brak podstaw do wykluczenia z powodu niespełniania warunków, o których mowa w art. 24 ustawy Pzp.
Wykonawca musi wykazać brak podstaw do wykluczenia, o których mowa w art. 24 ust. 1 ustawy.
Wymagania - odnośnie wadium: Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium
Kryteria oceny ofert: Cena – 100 %
Miejsce i termin składania ofert: siedziba Zamawiającego, 14.06.2011r. Godzina 13:00
Termin związania ofertą: 30 dni od ostatecznego terminu składania ofert
Data, godzina i miejsce otwarcia ofert: 14.06.2011r. godzina 13:10, siedziba zamawiającego, pok. nr 7.
Informacje dodatkowe:
Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów.
Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających o których mowa w art. 67 ust.1 pkt 6 i 7 ustawy Pzp.
iowo (78kB)
metryczka
Wytworzył: Dagmara Wnuk (3 czerwca 2011)
Opublikował: Dagmara Wnuk (3 czerwca 2011, 11:58:32)
Ostatnia zmiana: Monika Wojtasik (22 czerwca 2011, 11:44:53)
Zmieniono: Informacja o wyborze oferty
rejestr zmian tej informacji »
Liczba odsłon: 1450